| Vasea2018 a întrebat:

Ce înseamnă și ce voi face: Productie media/ Tehnician operator procesare text/imagine. Va rog mult

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Productie media - ceva la fel ca Steven Spielberg sau Quentin Tarantino

| anonimg a răspuns:

Asta înseamnă că o să ajungi la televiziune. Vei învăța să ne pui imaginile și scrisul pe televizor.
Tot pe calculator se lucrează, dar nu știu cu ce programe.
Important este să înveți bine.

| sierra1 a răspuns (pentru anonimg):

"Asta înseamnă că o să ajungi la televiziune" - ehe, cale luuuuugă pînă acolo!

| anonimg a răspuns (pentru sierra1):

Timpul zboară parcă mai repede ca ziua de ieri. Și parcă ieri eram adolescenți. Astăzi ne-au dat firele albe...