| Nimic special a întrebat:

Imi puteti spune niste intamplari funny, prin care ati trecut anul asta?batting eyelashes Fundii`!

Răspuns Câştigător
| danycosty a răspuns:

Hai sa-ti zic unele recente...
un coleg de al meu vroia sa deschida umbrela pentru ca ploua si cand a apasat pe acel buton, umbrela s-a deschis dar a fost propulsata 2 metrilaughing(era rupta de undeva de sus), si ca nu era de ajuns, sa vezi ca nu mai putea sa o bage la loc, ca apoy dupa ce a facut-o si-a prins degetul in acele "spite".laughinglaughinglaughing
sau...
In clasa la mine sunt doi frati gemeni unul mai prost ca altul.
Pentru fizica au facut un circuit electric simplu, dupa ce i-au aratat profesoarei si a venit pauza, cel mai inalt a inceput sa invarteasca prin aer acel circuit si (din greseala)i-a dat in cap cu el. Apoi s-a suparat diriginta pe el pentru ca pe celalt il stia mai rau si nu pe el.laughinglaughing
Avem in clasa doi dusmani de moarte si anume Draghici si Stoica.
Deci povestea "Draghici vs. Stoica" incepe astfel:
La o ora obisnuita de franceza se tot certau nu stiu din ce motiv. Fata Draghici tipa mereu din cauza ca o tot supara si baiatul Stoica o tragea de par.Ca sa sfarsesc mai repede povestea Stoica a tot fost amenintat de profesoara ca il da afara, ca il asculta la lectie, ca ii pune 4, ca ii scade un punct la purtare, ca ii spune dirigintei.Pe la sfarsitul orei Draghici era in culmea nerviilor, si a zis urmatoarele:-Da' mai lasa-ma d**** in pace!, cat a putut de tare, de era sa cad de pe scaun.laughinglaughinglaughinglaughinglaughing
Sper ca ti-au placut:-d

2 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Poi intamplarea mea e mai mult penibila dar ti'o zicwinking

Deci eu am mers in vacanta la bunici si era ziua unei fete asa ca am zis ca'i trimit un sms big grin buun, i'am trimis si dupa aceea ma suna si imi multumeste dar zice :" Nu e ziua mea azi, e fix peste o luna " Doamnee cand am auzit asta am murit de rusine apoi i'am cerut iertare, dar pana la urma cand ne'am intalnit am ras amandoua laughing oricum eu nu le prea am cu zilele de nastere laughing

| onlyme_2747 a răspuns:

Da! una dintre ele a fost cand mi-am facut cont pe TPU si a intrat o fata pe mine cu un raspuns gen..."nu sunt din baia mare da am trecut sa te salut.". salut si tie fata din galatibig grin