| Izadora a întrebat:

Cei care sunteti din Baia Mare, care stiti ce medie ar trebui sa am la liceu Economic la alimentatie si turism si la Lucaciu ce medii ar trebui sa ampt profile. Sau unde as putea gasi medii de admitere pentru licee

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu sunt din baia mare.Nu sunt la liceu dar am o carte cu mediile.La economic la turism si alimentatie iti trebuie media 7.89 si la lucaciu sunt profilele stiinte sociale cu 8.84, informatica bilingv romana engleza 8.83, informatica 8.15, stiinte ale naturii 8.96 si filolohie 8.62.Pa,pa