| AlexSarariu a întrebat:

As vrea sa intru la liceul economic Maria Teiuleanu din Pitesti. Si as vrea sa stiu daca au profile tehnice si protectia mediului? Ca stiam ca sunt doar economie turism si inca cateva putine. As vrea sa stiu si daca exista aceste profile technice. Am cautat pe net si le aratau, dar in foaie de admitere nu sunt decat 2 profile la economic comert si economie. Nu mi-a iesit o medie prea mare, 7. de asta as vrea sa optez pentru aceste profile tehnice ca nu am avut curaj sa fac contestatie la romana. Oare o sa ne dea alta fisa la scoala cu mai multe profile la licee? Ca am vazut ca nu sunt toate. Ajutati-ma cu nelamurirea asta va rog dau funda!

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna,da are comert, economic, turism si alimentatie, resurse naturale.Bafta.