| Denisa4165 a întrebat:

Cei care sunteti la liceu, v-ati acomodat repede? Mi-e frica de perioada din clasa a 9-a pentru ca ma gandesc ca o sa-mi fie foarte dor de profesori si colegi.

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Te vei acomoda foarte repede, crede-ma, o sa iti gasesti si repede prieteni, nu iti face griji de asta, o sa fie o experienta placuta liceul o sa iti dai si tu seama.

1 răspuns:
| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

M-am acomodat imediat si mi-am facut prieteni foarte buni. O sa te obisnuiesti foarte repede. Trebuie sa stii ca nu esti singura, toti sunt noi si sunt la fel de timizi ca tine. Sa vorbesti, sa-ti faci prieteni, sa fii sociabila. Ai grija cum te imbraci, aspectul. Prima impresie conteaza.