| Com3 a întrebat:

Hey TPU.
La voi cum a fost prima saptamana de liceu?
Cum v-ati acomodat cu noi colegi, profesori, scoala s.a.m.d.
Eu nu prea bine rolling on the floor)
Cu colegi m-am acomodat cat de cat bine, chiar daca cu uni dintre ei m-am certat in prima zi de scoala acum ne intelegem cat de cat bine.happy
Insa cu profesori nu prea m-am acomodat...
Voi v-ati dus la "balul bobocilor"?. Eu ziceam de ceva timp ca nu ma duc, insa acum m-am razgandit si nu stiu ce fac laughing).
In mare parte as vrea sa imi spuneti si cum v-ati acomodat voi. si cum ati reusit sa va intelegeti cu colegi. happy

Răspuns Câştigător
| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

A fost foarte tare prima zi.
Am cel mai tare diriginte din liceu.
Cu colegii deja suntem ca o familie. parca ne stim de un car de ani.
Uni profesori sunt foarte tari altii. mai duri/severi. big grin

PS: Daca te intrbi la ce profil sunt. sunt pe profil thenic.
PS2: Funda? big grin

| Com3 explică (pentru baiatuldinbrasov112):

Mai astept cateva raspunsuri si apoi o sa dau funda.

| baiatuldinbrasov112 a răspuns (pentru Com3):

Nu iti mai raspunde nimeniwinking