| inger02 a întrebat:

ceva sfaturi.
nushh ce sa fac ca m-am saturat. arat bine la corp si niciun baiat nu ma lasa in pace imi dau palme la fund imi zic ca sunt buna. nu stiu deja parca m-am saturat de baietii astia as vrea sa gasesc un baiat care sa ma repsecte sa vada si sufletul meu dincolo de corp. oare se mai gasesc baietii ca astia in care sa poti avea incredere si sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru corpul tau?

Răspuns Câştigător
| crystynel23 a răspuns:

Sunt multi in lume care te pot aprecia...pun pariu ca aia din clasa ta sunt cativa ( 5-6) care se cred smecheri cand nici nu sunt si vor sa se dea mari, vad ca iti da palma unul si apoi toti pe rand ca mai mutele

totusi, pun pariu ca sunt si baieti in clasa ta care nu te palmuiesc si stiu sa te aprecieze nu? ca dor no sta toti in spatele tau aliniati, nu?laughing

5 răspunsuri:
| inger02 explică:

Nu ma imbrac prea provocator doar imi pun formele in evidenta. :X

| 0rlando a răspuns:

Subscriu ce a zis, laviniel.
Desigur că sunt, dar sunt greu de găsit.
Până atunci, îmbracă-te mai puțin provocator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asta se intampla si pentru faptul ca te imbraci int-un anumit fel, cit despre cealalta problema cu iubitul a ceea ce esti, trebuie sa arati ce ai de oferit. Cred ca trebuie sa faci o schimbare si sint convins ca va aparea si acel baiat pe care il cauti.

Răspuns utilizator avertizat
| laviniaaaa a răspuns:

Da, gasesti dar mai rar happy