| zambetultau a întrebat:

Buna cf?! Auziti la ce varsta v-ati pierdut virginitatea?! si cum a fost? a durut?

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

De acord cu @IMC90.
Cu siguranţă nu ai mai mult de 14 anişori. Pune mâna pe carte, lasă astfel de probleme pentru când o să mai creşti şi o să vezi singură cum stă treaba.

| IMC90 a răspuns:

Nu vad cu ce te-ar putea ajuta pe tine daca ai stii unde, cum, cand si in ce conditii mi-am pierdut virginitatea. Sunt ferm convins ca poti dormi bine noaptea si fara sa ai aceasta informatie.

| zambetultau explică:

Crezi gresit!?!