| Rebeca24yy a întrebat:

Chiar simt ca trebuie sa impartasesc asta cuiva. nu mai pot!

De mult timp mi-a placut de un tip,bun am iesit,el a vurt ceva. eu nu,in fine. am mai vorbit si dupa acea intalnire nu tocmai ok,ulteriori am ajuns la discutii mari. apoi ne-am impacat. iar intr-un final nici nu ne mai salutam pe str,doar se uita el ca ""idiotu"" la mine. in fine.
EU "in mintea mea aia prostaa"" ca sa-l fac gelos,m-am culcat cu cel mai bun prieten al lui. acum ce sa vezi. cand ma vede intoarce capul in alta parte. mie imi pare extrem de rau,dar nu stiu ce sa fac... jur. daca as putea da timul inapoi,as face-o.

Ce sa sfatuiti sa fac? eu tin mult la el. chiar nu stiu, parca nimic nu mai are niciun rost. Va rog ajutati-ma!
dau funda.

multumesc! sper ca nu v-am plictisit!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sigur ca il iubesti mult ca dovada te-ai culcat cu amicul lui,asta ea spus ca e ceva normal,ea spus frate vezi ce usoara e aia m-am culcat asa usor cu ea nu e fata serioasa,iar el ai dreptate credeam ca e fata serioasa da m-am convins ca nu e,cum naiba sa te culci cu prietenul lui cel mai bun, ce gelozie e asta, dezaagirea, tradarea sunt chesti pe care un barbat nu le iarta, mereu e in minta lui, numai vb ca prietenul lui e cea mai buna dovada ca nu va uita asta, n-am cuvinte ce sa spun

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă țineai la el nu făceai asta.

| Kenya a răspuns:

Nu se intelege foarte bine. Deci ai fost cu el sau?
Ma rog, conteaza ca ai facut ceva josnic, te-ai injosit ca fata si ti-ai pierdut respectul.
Nu mai ai ce face..hai un sarut, dar sa te culci cu el?

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sincer, nu cred ca 6trebuia sa te culci c cel mai bun prieten. Prietenii isi spun orice, iar el deja stie. Spune-i ca totul a fost doar o greseala, asta doar daca tii la el si il vrei inapoi. Cere-ti scuze si, daca si el simte ceva pentru tine, te va ierta, mai greu ce-i drept, dar te va oerta. Succes! happy

| MidnightR a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Nu exista asa ceva ca o greseala aici.Mie imi vine sa rad cand vad "a fost o greseala, l-am inselat din greseala".Da` ce ma creierul lor nu functioneaza 24/24? Sau e 5 zile munca si una pauza.Parerea mea e ca orice om care considera ca a face pe cineva gelos e o solutie, mai ales cazul de fata, merita tot ce i se intampla.Mie imi pare rau de baiat, probabil e nevoit sa simta acelasi dezgust de fiecare data cand o vede.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru MidnightR):

Cam asa e! happy

| RAY a răspuns (pentru MidnightR):

Ai perfecta dreptate, ai merita funda sincer, categoric era perfect constienta de ceea ce a facut

| Rebeca24yy explică (pentru MidnightR):

Ai dreptate! Acum nu mai am ce sa repar! Stiu ca am scazut considerabil in fata lui, dar asta este. viata merge inainte. Daca-as putea da timpul inapoi, as face-o. dar nu pot.

| DenisaKarolina a răspuns:

Hm nu stiu chiar nu trebuia sa faci asta. Explica-i de ce ai facut-o, spune-i ca ti la el, arata-i asta.

| IMPLICAT a răspuns:

Esti jalnica. N`ai cum sa nu`mi dai dreptate.

| cameleonu05 a răspuns:

Urat tare, asemenea greseala nu se iarta.

| StephanieS a răspuns:

Pai tu nu te-ai gandit cand ai facut asta? Nu stiu daca o sa treaca cu vederea, dar la baieti e mai usor ca la fete, daca n-ati fost impreuna cand te-ai culcat cu prietenul lui cel mai bun. Depinde de el, de conceptiile lui. Insa, daca ai facut asta in timp ce erati impreuna sa nu te astepti sa treaca peste sau sa te ierte. happy

| paco10grei a răspuns:

1 nu te mai face prostuta! ai facut un lucru rapid fara sa gandesti cate o data inima cere si creierul actioneza, daca te iubeste te iarta

| Rebeca24yy explică:

Mda. si am fost virigina. iar acum prt lui ïmi da cu flit" nici macar nu m-a atras nu stiu ce a fost in capul meu.