| KLapeman a întrebat:

Cine crede in fantome?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Eu mă uit la multe filme cu fantome, spirite și demoni dar nu cred în chestiile astea. Singurul lucru în care cred legat de chestia asta este că atunci când moare o persoană, sufletul ei poate lua orice formă și poate intra în orice obiect, pe care pune apoi stăpânire.

6 răspunsuri:
| Spufff :x a răspuns:

Hmlaughing. De cand am inceput sa ma uit la "Fenomene stranii " pe Discovery laughing am inceput oarecum sa cred in unele chestii laughing

| KLapeman explică:

Eu cred ca e o prostie sa crezi in fantome si chesti din astea laughing

| Andrei_2426 a răspuns:

Eu

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Toti oameni sunt la fel sa spun... unii cred alti nu nu e sigur deci eu m-am uitat mult pe net si am ajuns la concluzia ca exista, am incercat cu toate programele posiile sa fac ca un om sa arata ca o fantoma, nu prea se poate deci uni stiu sa trucheze dar iti dai foarte usor seama nici eu nu credeam inainte deci sunt pasionata de chestii din astea tot timpu le "studiez" deci ele exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu

| Claudyu_9443 a răspuns:

Eu unu cred ca tarie in spirite ratacite care nu si pot gasi linistea.deoarece multi au dovedit asta sh chiar din propria mea experienta