| iuliutza17 a întrebat:

Buna cine imi da si mie niste statusuri de alea mai smechere:*?

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Dau 10.000 de lei celui care nu a citit asta!

DND dau gainile cu ruj

DND fugaresc mouse-ul

Nu mai citi statusul meu!

N-ai altceva de facut decat sa imi citesti statusul?
Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic.

Somewhere there's someone who dreams of your smile, and finds in your presence that life is worth while. So when you are lonely, remember it's true: Somebody, somewhere is thinking of you.

Atitudinea slaba se transforma in slabiciune de caracter

Nobody can go back and start a new beginning, but anyone cand start today and make a new ending.

Un pix. Un jurnal. Si mii de ganduri. Amintiri ramase. Scrise in acele randuri.

Cui ii pasa, ramane acolo chiar si cand gresesti.

Si de ce sa te multumesti cu putin. Cand poti avea totul?

Sunt puţin mai diferită şi acum văd totul în ceaţă. aşa că te las. Ne vedem mâine dimineaţă

Uită-te cine-a fost lângă şi cine a plecat, cine s-a întors după ce l-ai scuipat.

Trăieşte în aşa fel viaţa, încât să nu-ţi pară rău de nici un pas făcut şi de nici un zâmbet dăruit cuiva...

Si îţi promit că-n viitor, o să uiţi ce-nseamnă să-ţi fie dor.

Ce este dragostea? O atractie trecatoare, urmata de traditionalul ''Du-te ma dracu! "

Things to do today : 1. get up 2. survive 3. go back to bed.

Realitatea bate si platoul de filmare... Viata e frumoasa doar cu efecte speciale!

Nu contează dacă mâine o sa descopăr câţiva ghimpi în degete sau câteva zgârieturi în suflet. Vreau să trăiesc!

Nu renunta la toate visele, doar pentru ca unul nu s-a indeplinit!

Fiecare eşec te face mai puternic şi mai optimist!

Pentru a avea valoare în această lume dă atenţie lucrurilor mărunte!

Doar cu optimism poţi învinge greutăţile vieţi!

Nu ne-am născut în puf, dar ne bucurăm de viaţă. Putem zâmbii dacă vrem, în fiecare dimineaţă!

Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!

Aşa că alungă grijile, ridică mâinile, agitație, gălăgie, scoate foile, vreau să aud că strigă fiecare:...

| iuliutza17 explică (pentru unconnected):

Doar atat?sad

| unconnected a răspuns (pentru iuliutza17):

Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
"Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele! winkingiti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele! laughing"

Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lasi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta `! ` love struck`. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`
Am crescut!`Am lasatin urma` un trecut! si-acum,cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La ToAtedevil"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la minehee hee Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece, tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creste p zi ce trrece te innebuneste Vrei sa fie a tha? Imi pare rau nu se va putea Ia'ti adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr-o cutie se imbraca in roz si are pretentii 1000

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece peace sign La fel si timpul care nu mai trece sigh Am doar simple regrete:-s Iar ce`a fost intre noi. doar FaLse sentimente"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii love struck`! am intenti bunne love struck`! is nebunaaa love struck` si`mi ardee de glume
Ai Sa Cauti Persoana MeaH, In Fiecare `EA` Din Viata Tawinking. Buna Sau ReAsmug, Eu Am Fost Doar A Ta Ea In Orice Moment Poate Fi si-a Altuia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daca` e ea` daca` sunt eu`. Intotdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot, poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul Lor Fenomenal Dar Intotdeauna Fetele Au Rolul Principal
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele, nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"
~Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale
~Sunt fata de pus in rama, nu ca orice panaramawinkingoh go on
~Cea care il mananca pe tati de bani, e pustoaica lui de 14 ani (in loc de 14 pui cati ani ai tu)
~Iti sa bine doar cu mine! love struckwinking
~Sunt o fata cu finete, invidiata de multe zdrenteoh go on
~Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy!
~sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
~[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"
~sunt smechera si versata de baieti sunt adorata
~sunt o diva printre stele, imi bat joc ca am putere
~Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.
~Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!
~Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.
~Cand vine vorba de iubire, baby spune`le ca ma ai pe minelove struck
~Fitze, gesturi si tupeu.ai vrea tu talentul meuwinkingoh go on
~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
~mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mult Mai buna sI MUlT maI frumoasa cA tine
~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
~Orice baiat care se respecta, are langa el o brunetasmug
~Priveste dar nu atinge(pentru baieti)
~Uita. te si baga. ti unghia in gat(pentru fete)devil
~Am tupeu M-am nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
~
Am talent si mare sTil fata spate si proFil
~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X
~Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "
~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
~, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mult Mai buna sI MUlT maI frumoasa cA tine
~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
~N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti
~Am tupeu M-am nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
~Am talent si mare sTil fata spate si proFil
~Am lansath un stil jukr.sa fiu zanik number one:X:X
~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X
~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!
~Sun o mica vrajitoare, cine ma saruta moare love struck un baiat m. a sarutat, 7 zile a oftatlove struck
~Sa nascut pentru tine, si acum sta cu mine, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta
Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine? laughing

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosescwinking

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`winking!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac, dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

Sper ca iti ajung.