| mady8055_9212 a întrebat:

Cine imi spunde unde pot sa gasesc si eu dragonul pe metin2 united si dragonul rosu si dradonul albastru! multumesc dau funditaza!

Răspuns Câştigător
| MaDyY_7947 a răspuns:

Pai... dragonul rosu de pe metin2. united te duci la Tim din map1 si te teleportezi in new map... mergi mai infata si vezi un razboinic transparent-verde. si dai pe el. dar mi se pare ca trebuie sa ai lv 100 nu mai tin exact minte ca m-am lasat de Metin2United.winking

1 răspuns:
| YoYo a răspuns:

Si eu spun continoarea. Te duci acolo la fantoma aia verde dai pe ea iar apoi trebuie sa urci in etaje ca in dt. La ultimul etaj este dragonul rosu. Dragonul albastru este in V3 sau V4 in ultima camera.Este greu trebuie sa iti iei niste prieteni ca singur nu poti.Bafta