| alexlory a întrebat:

cine imi spune si mie ce ore se fac la profilul mate-info? dar la bio-chimie? si la ce se da teza, la ambele profile? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Mate-Info, se pune accent pe Matematică, Informatică, Fizică, Chimie şi TIC. Se dă teză la Matematică, Fizică sau Chimie, o limbă străină şi Informatică.

Filologie, orele principale sunt limbile străine, Limba Română, Istoria, Geografia, Biologia. Teza se dă la Limba Latină, Limba Română, o limbă străină şi Istorie sau Geografie.

Profilul de Bio-Chimie, se fac ore multe de Bilogie, Chimie, Fizică, Matematică, iar teza se dă la Biologie, Chimie, Matematică şi o limbă străină la alegere.

| Dani25150 a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

La mate-info dai la matematica, informatica, romana si chimie/fizica/biologie la alegere

3 răspunsuri:
| Dani25150 a răspuns:

La mate-info dai la matematica,informatica,romana si chimie/fizica/biologie la alegere iar la bio-chimie dai la biologie, matematica, chimie si o limba straina

| CeQe a răspuns (pentru Dani25150):

La profilul bio-chimie nu se da teza la limba straina.cine te-a mintit? eu sunt la profilul bio-chimie si am dat teza la romana, matematica si de ales intre chimie, biologie si fizica.nicidecum limbi straine.