| ARF a întrebat:

Din ce se da teza/bac daca mergi pe profilul mate-info intensiv engleza? Dar bio-chimie?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi mai multe informații pe www.edu.ro
Succes!
Pa, pa.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

La mate-info intensiv engleza dai 5 teze: Romana, Mate, Info, Chimie/Fizica/Bio si Engleza. La bio-chimie habar n-am. Probabil Romana, Mate, Chimie/Fizica/Bio.

| Northern a răspuns:

La mate-info teză dai obligatoriu din matematică, română și info., iar la alegere ai fizică, chimie și biologie.Bacul se poate schimba de la an la an, deci așteaptă până termini.