| Brenda_5785 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta, as dori sa ma trasfer de la profilul "matematica informatica" la "stiinte ale naturi""se da vreun examen sau test pentru a face acest lucru sau ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| Arekandera a răspuns:

Nu ai specificat in ce clasa esti! poti sa te transferi de la un profil la altul la sf primului semestru sau la inceputul anului.se dau niste testede completare la materile specifice profilului,mai exact, daca nu ai un profesor intelegator, trebuie sa inveti din urma tot ce au invatat colegii pana acum.

2 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Nu faci nimic. In afara de cererea depusa la dn director. Pentru ca aceeasi chimie, fizica si biologie o faci si la SN si la MI. Deci nu vei da diferente.

Funda?:*

| Brenda_5785 explică:

Acum trec in clasa a X-a si multumesc ca ma ajutatihappy