| ANONIMANONIMI a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta cu ceva.este un videoclip pe facebook dar nu il gasesc.este vorba despre un baiat care vede o fata in parc si acesta nu indrazneste sa intre in vorba cu fata pentru ca e timid.si in final ea se aseaza langa el pe banca.va rog din suflet daca cineva stie filmuletul sa mi-l dea si mie ca nu il mai gasesc.va multumesc

Răspuns Câştigător
| Bugspk2 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=qzc6RrjZ_yI. Sper ca te-am ajutat :D

1 răspuns:
| ANONIMANONIMI explică:

Titlul videoclipului se numeste "buna" din cate imi amintesc