| DeniiSsa a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste idei pentru o pagina LIKE pe facebook? Adica ce vi se pare voua interesant ca sa apara intr-o asemenea pagina.Mersi:*

Răspuns Câştigător
| KiduuTaw a răspuns:

Salut.Si eu am o pagina.Are cam 500 de like-uri. Pai sa ma gandesc. Poti sa faci jocuri. De exemplu elimina, hot or not, spanzuratoarea sau continua proverbul. Poti de asemenea sa faci un oracol.
Daca nu vrei sa faci o pagina de genul acesta, poti sa faci un fan-page despre o vedeta pe care tu o admiri. In acea pagina poti pune poze rare cu vedeta respectiva sau elimina poza care nu iti place tot cu acea vedeta.
Nu uita in cazul primei idei de pagina alege un nume care sa prinda. Funda?

1 răspuns:
| KiduuTaw a răspuns:

Bine 500 de like-uri la una din ele la una am 229.