| Ely21 a întrebat:

cine poate sa imi dea si mie niste ideii?
Deci luna trecuta prietenul meu mi-a trimis o poza in care scrise-se pe oglinga numele meu. Dupa cateva zile i-am trimis o poza in care ii scrisesem numele pe ingheietura mainii mele, iar acum doua zile mi-a trimis o poza in care scrise-se pe parbrizul unei masini initialele numelor noastre si o inimioara.
Ce poza as putea sa ii trimit inapoi?

2 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Mergi in cartierul unde sta el... si iei un spray de preferat rosu s au roz si faci o inimioara mare in care sa fie numele vostru, (initialelele numa) pe urma sa nu te ia POLITIA laughing si eu sunt ferm convins ca il va da pe spate tongue

| rozuleculoareamea a răspuns:

Una in care tu saruti o poza cu el happy