| giulietta a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna de ce cateodata cand imi deschid id-ul de messenger imi spune ca am fost deconectat deoarece am facut accesul de la alt computer? Mi-am schimbat parola de mai multe ori dar tot asa se intampla.Nu cred ca are cine sa intre cu adresa mea, pentru. ca parola nu are cum sa o stie!

Răspuns Câştigător
| andreea8888 a răspuns:

Schimba-ti adresa de mail si trimite-le tuturor contactelor din lista de mail si messenger noua ta adresa de mail/messenger, aceasta fiind singura cale de a scapa de un cosmar ce l-am intampinat si eu ca si tine!

5 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Daca ai multimessul si ai bifat obtiunea "sing in automatically", in timp ce vrei sa mai deschizi un id, ori faptul ca citesti mailul si esti conectat ori de cate ori il deschizi.

| mami a răspuns:

Mai aveti in casa vreun calculator sau laptop legat la internet? atunci asa se intampla

| cici_6785 a răspuns:

Exact, din cauza mail-ului patesc si eu asa

| draculaq a răspuns:

In acelasi timp verifici si mailul? Asta ar putea fi, din cauza messengerului din mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patesc si eu la fel, am schimbat si eu parola de multe ori, pana sa aflu cauza. E din cauza mail-ului.