| remus a întrebat:

Am o problema cu yahoo-messenger, mi-am schimbat parola, mereu cand deschid imi apare parola veche si pot intra sa-mi citesc corespondenta, precum si pe mess pot comunica, daca stie cineva sa-m spuna ce se intampla, cum sa procedez sa nu pot sa deschid yahoo.messenger decat cu parola noua?
Specific; am debifat optiunile automat. Va rog!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa deschizi messenger cu noua parola atunci las-o scrisa in casuta yahoo impreuna cu id-ul tau si bifeaza ''remember my ID & password si sign in automatically'' apoi inchide messul de pe X din dreapta sus. cand o sa dai clik pe iconita yahoo o sa porneasca cu noua ta parola!

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Odata schimbata parola primesti un mail de la yahoo si nu mai poti deschide messengerul cu cea veche, daca tu spui ca il deschizi cu cea veche atunci cand ai vrut sa schimbi parola nu ai salvat modificarile