| ChristinaO a întrebat:

Am mai postat intrebarea asta, si mi s-a spus ca n-am dc sa ma ingrijorez, insa o mai postez o data.De ceva vreme, cand stau pe mess, mi se inchide frecvent, si mi se spune ca cineva a intrat pe adresa mea de pe un alt calculator. Mi-am schimbat parola de n ori, dar tot asa se intampla.nu stiu pe nimeni care ar avea vreun scop sa-mi afle parola, deoarece, nu-s prea multe de facut pe ea, iar parola e si foarte complicata, ca nici eu nu stiu ce inseamna.La intrebarea precedenta mi s-a spus ca e ok, se mai intampla.Si am inteles asta, insa e foarte des deja.si surorii mele,(care foloseste acelasi calculator) i se intampla acelasi lucru, insa nu asa des ca si mie. daca vi s-a mai intamplat si voua, si a incetat sau.ati facut ceva, va rog spuneti-mi si mie.multumeschappy

2 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Mie mi s-a intamplat acum mult timp. eram la fel de ingrijiorata ca si tine pentru eu credeam ca cineva intra pe id-ul meu si habar n-aveam cine. pana am decoperit ca chat-ul de pe mail era activat si ma tinea mereu pe online pe mail, astfel incat pe mess mi se intrerupea deoarece nu puteam folosi si chat-ul de pe mail si mess-ul in acelasi timp. am dezactivat chat-ul si apoi nu s-a mai intamplat asa. nu stiu insa daca si in cazul tau este aceiasi problema. totusi ar fi bine daca ai verifica.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la mail cand intri pe mail se deschide chat messenger in mail undeva in stanga si te scoate de pe mess ala care il ai instalat pe calculator