| DeniAli14 a întrebat:

Cine se pricepe la iphone4 S si poate sa ma ajute... Am instalat itunes pe calculator si cand am bagat cablu in telefon si-a dat restore (cred) sau nu stiu sigur ce. si cand s-a deschis imi erau sterse toate numerele de telefon si pozele, iar acum nu stiu ce sa fac. Inainte am avut un iphone 3 si acum imi apare pe iphone4 ce aveam in 3. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Levente a răspuns:

Ai facut sincronizare din cloud cu datele din telefonul 3 pe cel 4 pe care il ai acum. Daca nu ai facut un backup la 4 inainte, nu mai cred ca readuci ceea ce aveai inainte de conectare.