| andreea964 a întrebat:

cine stie cum sa fac ca atunci cand schimb poza de profil de la facebook sa imi ramana like-urile care le-am facut cand am pus prima data poza. acum vreau sa pun aceeasi poza dar sa imi ramana like-urile. dau funditaaa.

Răspuns Câştigător
| Inutza0102 a răspuns:

Pai intri in pozele tale de profil si dai la poze pe care vrei sa ti-o repui si dai jos pe poza unde scrie optiuni. Apoi dai pe seteaza ca fotografie de profilwinking sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: