| Girl a întrebat:

Buna!happyCine stie cum se utilizeaza masca pentru par cu extract de masline de la Avon. Dau fundita pentru cel mai rapid raspuns:*

Răspuns Câştigător
| techUranium a răspuns:

Masca Avon se poate folosi în două moduri - pe părul ud şi pe părul uscat.
Dacă ai părul ud, aplică o cantitate generoasă pe păr, aşteaptă în jur de 3-4 minute, după care poţi clăti.

Dacă aplici masca pe părul uscat *evident, curat* va trebui să aştepţi 10 minute să-şi facă efectul, după care te clăteşti happy

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Dupa ce te spali pe cap si te clatesti si apoi aplici masca, eu ti as recomanda sa dai mai mult pe lungimea parului, caci sus vei face matreata daca iti dai :*

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna am si eu aceeasta masca dar nu este cu masline pai faci baie normal si dupa ce ai terminat sa iti faci baie pe cap iti dai la radacini cu masca stai 2-3 minute cu ea si dupa aia te clatesti.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ladyclub.md/......-avon.html Fundă?!