| anonim_4396 a întrebat:

Ați încercat masca pentru par de la Avon cu extract de caviar? Este buna?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai lua porcarii de la Avon si Oriflame, maxim accesorii sau chestii care nu-ti intra in contact cu pielea si parul. MAi bine folosesti uleiuri naturale pentru par din plafar decat porcariile astea de masti pline de lucruri daunatoare.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Am folosit din plafar dar mi-au făcut mai mult rău decât bine.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum?!

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Mi-a rămas părul casant și încâlcit după ce am folosit un șampon cu miere și lăptișor de matcă, cumparat din Plafar.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Caviarul este doar pe eticheta; nu si printre ingrediente. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nici măștile de par care sunt cu miere nu prea conțin miere... Deci nu are rost sa dezbat lista ingredientelor folosite.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Foloseste sapunul pentru copii, ca sa iti speli parul; iar inainte de spalate foloseste uleiul de ricin, ca masca

| Elena9328 a răspuns:

Nu recomand nimic de la Avon.

| NicoleEazi a răspuns:

Nu are niciun efect, chiar niciun efect......hai sa iti zic o masca buna pentru par 1 banana 1 ou si 1 lingura de ulei de masline,le mixezi bine si aplici pe par,rezultatele sunt chiar dupa ce te speli, iti luceste parul intr-un hal, fantastic si in plus nu iti mai cade, e super matasos si nu se ingrasa la fel de repede, chestii care te costa pana in 2 lei daca ai ulei acasa