| Mirabela_9067 a întrebat:

cine stie cumva cum pot vedea Euforia Tv online... ce trebuie sa am instalat ca sa pot vedea, orice stiti ca functioneaza. Astept raspunsurile voastre. Cine stie FUNDA!

3 răspunsuri:
| daianaroxana a răspuns:

Trebuie sa ai instalat SOPCAST.asa se numeste programul.eu cu asta mi-am bagat toate programele prin el!, apoi pur si simplu scrii pe google euforia tv online si gata!
funda?

| adinaidk13 a răspuns:

Uite un site-pe care poti sa te uiti la ce canal vrei tu online:http://www.digitvonline.net/:)
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Mirabela_9067 explică:

La fel am facut si eu dar nu a mers, mersi oricum de rasphappy