| alexvrabie a întrebat:

Buna cine stie un mod la switchbot sa-mi umple inventarele full?

4 răspunsuri:
| PolishJew a răspuns:

Are o optiune cauta bine care cumpara automat dar nu full inventar cand se termina pentru swithch 3.1 autobuy 1-5 si 6-7
cauta bine

| ignatzel98 a răspuns:

Hack-ul la care te referi e pentru metin2 si daca nu ma insela sa se numeste ala care schimba automat bonusurile si la ala este sa poti pune primele 5 sloturi din inventar sa le bonuseze in acelasi timp(mai mult pe private). Daca te referi la dinacela pentru pescuit si n-ai scris bine este M2BOB si toate mod-urile sunt bune doar ca trebui mai nou platit... Sper ca te-am ajutatwinking

| alexvrabie explică (pentru ignatzel98):

Nu e wa M2BOB... este switchbot de schimbat bonusuri

| alexvrabie explică:

Wa switch bot cum pot face sa-mi umple inventarele full? ca pe alte metine nu stiu cum am facut dar mergea si mi le umplea si nu e M2BOB