| Name2 a întrebat:

Cine vrea sa facem schimb de conturi webkinz.Lasati-mi mesaj privat cine vrea.Sa nu afle toata lumea.

2 răspunsuri:
| LavandaAndra a răspuns:

Eu vreau, id-ul meu este alexandra.alexutza27

| ionut_6403 a răspuns:

Hei dau cont the west imbunatatesc toate nivelele lumea 1 nivel 7, lumea2 nivel 18, limea 3 nivel 18, lumea4 nivel 19, lumea 5 nivel 17, lumea 6 nivel 19, lumea7 nivel 20, lumea8 nivel19, lumea arizona nivel 25, lumea buffalo nivel 15, si lumea colorado nivel 9 vreau in schimb cont the west cu nivel peste 50 sau fix