| Andreea256 a întrebat:

Buna Colegul meu de Clasa are Probleme cu Cosurile Pentru un baiat are cam prea multe Cosuri este singuru din clasa care are cosuri si ma rugat sa va intreb de ce numai el etc etc e afectat. Are 14 ani 1.73 intalina 59 kg cosuri are pe toata fruntea nici mari nici mici intre. are bretonul lasat pana la gene datimii idei cum l-as putea ajuta. va rog! Funda Imediat!

4 răspunsuri:
| AnneAna a răspuns:

Pai... o chestie ar fi si sa isi dea bretonu' la o parte ca si asta conteaza

| Vyp_Spany_1998 a răspuns:

Ba care andreaa esti ca e ceva putred

| ANDREEAHODO27102001 a răspuns:

Exista o crema de la avon planet spa, se poate gasi pe net de cumparat sau una tot de la avon clearskin.pe mine m-au ajutat foarte mult nu mai am aproape deloc(dar sa stiii ca eu imi mai dau si cu argila)! funda?

| Andreea256 explică (pentru ANDREEAHODO27102001):

Maicasa are o crema tot de la avon Solutions de zi si de noapte sa ii spun sa se dea cu dansa?