| anonim_4396 a întrebat:

BunahappyCrede'ti ce zice horoscopu'?

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna! happy
In mare parte ce scrie in horoscopul are dreptate dar se mai si inseala straight face
fundita?!

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| pwp a răspuns:

Nu

| TeooTeo a răspuns:

Pe jumatate love struck
bye

| adelutza29 a răspuns:

Da eu cred il citesc in fiecare seara si e adv tot ce scrie acolo...tongue

| DoOdO a răspuns:

Da...mereu am crezut ce zice horoscopu` si cateodata chiar s`a potrivit cu situatia mea.deci dahappy tu crezi?batting eyelashes

| Lavy_6719 a răspuns:

Nuuu!
De parca pot vedea ei in astre sau inc e vad ei acolo ce vom face sau vom patii noi :S.

| Mirruna a răspuns:

Clar nu happy.

| Andreea_6958 a răspuns:

Si eu cred cat de cat, il citesc in fiecare dimineata...happy

| MicutsaRu a răspuns:

De multerori minciunistraight face

| Elyuu a răspuns:

Nu