| Pichakchiu a întrebat:

Relatie 15-22 ani! Ce credeti ca vrea un baiat de la o fata asa de mica care nu a mai avut nici o relatie si nici nu vrea să aibă?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pasarica ei, mai ales ca e virgina, ti o spun sincer, si eu am avut varsta voastra, iar la 22 de ani nici nu esti matur, noua ne vine mintea mai tarziu, mai ales ca esti mica, pe buna daca eu am 31 doar nu o sa stau cu una de 18, gandeste si tu, pentru o relatie cauta o fata matura, asa voi astea mici nu aveti minte si va proseste rapid, mai ales daca si arata bine, sa folosesti perzevativ

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă știe că ești atât de mică și că NU îți dorești o relație, iar omul încă nu s-a retras din viața ta înseamnă că nu te respectă și vrea să profite de inocența ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce cauta orice baiat de la orice fata -> Sentimente, Distractie de comun acord, ca doar o viata avem. Si normal sexualitatea - lucru firesc, absolut toti baietii indiferent de varsta vor asta
Cand esti adolescent te gandesti la oamenii mai maturi de parca ar fi mai intelepti, sau ca ar sti mai bine - > Stiu pe dracu! Pe la 15-16 ani esti maturizat complet fizic, evolutia mai incolo depinde de experientele traite. Din punct de vedere legal in Romania daca ai 16 ani poti sa stai cu un major fara probleme.
Deci cel mai bine, mai trage de timp pana implinesti 16 ani sa fie si dpdv. legal in regula dupa care faci tot ce iti trece prin cap. "It`s My life "

| IAR a răspuns:

Exista posibilitatea ca astea de seama lui sa fie figurante asa ca incearca sa caute fete mai mici ca varsta ca poate nu sunt asa figurante.

| Pichakchiu explică (pentru IAR):

Păi si ce sa faca cu alea mai mici laughing)) ca nu se ajunge la căsătorie likeeee