| lovemusic_9036 a întrebat:

Credeti ca se merita sa induri ceva pentru un baiat? Oare?

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Depinde de persoane.In general NU!

8 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Depinde ce. Depinde și de vârsta pe care o ai. Dacă te jignește, sau mai rău, te bate...clar nu merită! Nu aș suporta așa ceva...pentru nimeni.

| mistakeofyourlife a răspuns:

In principiu nu, pentru ca nu merita sa suferi pentru nimeni, iar cel care te face sa suferi nu iti este prieten. Dar [stii cum e] nu ai nici cum sa nu suferi pentru cel care iti este drag. happy

| 女明DongRi a răspuns:

Categoric Nu!laughing.asa consider eu.

| 女明DongRi a răspuns:

Bineinteles daca nu e cineva apropiat prieten la care tii mult.scuze ca n`am trimis doar un raspuns, din gresealabig grin

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Nu nu merita sa suferi pentru nimeni, mai ales daca are legatura oarecum cu dragostea. se spune ca cel care te face sa suferi nu te merita, nu te accepta si nu are ce cauta in preajma ta. poate ca merita sa te consumi doar pentru prieteni foarte apropiati, insa cu o limita si daca apar prea multe greseli, atunci incepi sa eviti si persoana care se presupunea ca-ti este un amic adevarat. in principiu suferim si induram din instinct si din pura ratiune, mai ales din simplul fapt ca nu putem controla sentimentul.

| ImmortalQueen a răspuns:

Bunahappy

Depinde,totusi eu zic ca niciun baiat nu merita. Da nah.acum depinde despre ce e vorba.

| AnOnImM_1372 a răspuns:

Buna si tie...mda.chestia cu baietii e cam nasoala.adica depinde ce baiat? unul de care iti place, prietenul tau, un amic?

| CRISTYNA_5867 a răspuns:

Daca il iubesti si sti ca te iubeste merita :*