| Petronela a întrebat:

Credeti ca un baiat care este foarte frumos si arata bine la corp s-ar uita la o fata urata(blonda, slabanoaga, proasta, fara sani, fara fund etc):d

Răspuns Câştigător
| koko a răspuns:

Depinde de caracterul si stilul baiatului

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu, daca este superficial si asculta de haita lui de baieti
Da, daca stie ca adevarata frumusete este in interiorwinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Dumnezeu stie care sunt mecanismele iubirii si ce le declanseaza, dar, cand este sa te "paleasca" amorul, atunci poti iubi pe oricine se poate plia pe inima ta! Daca baiatul, pe langa calitatile enumerate, mai are si desteptaciune, nu este infatuat si plin de el si nu este superficial si daca fata pe langa defectele care le-ai zis, mai are si calitati (haioasa, harnica, ochi frumosi, voce, loiala, serioasa, nesuperficiala...sau doar unele dintre ele)...cine stie? Dragostea este oarba! Cand iubesti si cel mai urat ti-se pare cel mai frumos! Dar cateodata, cel care se considera urat are o parere personala distorsionata despre el insusi, comparandu-se cu Miss (Mister) Univers, standarde artificiale pe care de fapt nu le cauta mai nimeni!

| OanaG a răspuns:

Pai daca e foarte frumos cred ca are pretentii de la el, vrea o fata la fel de draguta ca el, nu vrea o "ratusca urata" cu care sa se faca de rusine tongue Nu?

| User a răspuns:

Daca e alien, da...

| User a răspuns:

@onutzu - daca e proasta, ce frumusete mai vrei "in interior"? laughing

| SiMpLa a răspuns:

DA sigur

| mrrry a răspuns:

Dupa parerea mea in ziua d azi nu prea poate un caz la 100000000 si nici atuncistraight face

| Smileee a răspuns:

Eu cred ca nu s-ar uita deoarece un baiat frumos s-ar uita la o fata pe masura lui [respectiv la o fata frumoasa]

| ed23tm a răspuns:

Poate ar accepta blonda si slabanoaga dar fara sani si fara fund nu prea cred.
Cum se spune uneori: ``nu judeca un om dupa exterior, judeca dupa interior``
Acel poate avea alte calitati sufletesti bune, poate fi urat la exterior dar bun la interior.

| piktor a răspuns:

De ce s`ar uita la o asemenea fata cand exista fete si cu sani si cu cur si desteapta si frumoasa?straight face

| zumk1 a răspuns:

Daca asculti justin bieber(poza te da de gol) eu nu m.as uita cat de frumoasa ai fi

| rvr a răspuns:

Nu prea cred sincerlaughing pentru alti sunt mai mult pe interes dk se uita la curul ei la sanii ei asta mi se pare cam urath eu cred ca daca te intelegi fain si te atrage intru fel eu cred ca ar putea daca e un baiat cum am mentionat atunci nu are nici un rostbig grin

| andr33a_5009 a răspuns:

De ce nu, frumusetea trece ce este in interior ramane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deeee in primul rand uh gand? de ce nuh? uh te crezi prea frum>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata urata este una blonda, slabanoaga, proasta fara fund si sani?rolling on the floorrolling on the floor Bai, dar astea da pretentii.
Cum poti sa fii atat de incuiat pentru a avea astfel de cerinte? Fete care sa le satisfaca gasesti si pe centura, ai sa te saturi de elewinking. (am vorbit la pers a 2-a deoarece esti baiat, nu facand referire la tine).