| sv3ta a întrebat:

Buna
credeti in prietenia dintre o fata si un baiat?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Nu, fiindca sunt mari sanse ca unul dintre ei sa se indragosteasca de celalalt iar dupa nu se mai poate numi prietenie si daca se numeste atunci vine doar dintr-o parte ceea ce este dureros pentru cealalta parte.

4 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Se poate in unele cazuri sa existe aceea prietenie sincera intre un baiat si o fata, insa in unele cazuri nu, si e nasol pentru ca prietenia aceea nu va mai fi niciodata ca inainte

| AliveOne a răspuns:

E posibil numai daca se completeaza reciproc

Răspuns utilizator avertizat
| StellaStellutza a răspuns:

Da cred. pentru ca nu trebuie sa fii fata cu fata sau baiat cu baiat pentru a fi prieteni. O prietenie adevarata nu tine cont de varsta sau de sex...