| LexieD a întrebat:

De ieri am niste vise foarte ciudate...
Ieri am visat ca a venit o colega pe la mine si ca ne-am intalnit cu un baiat(pe care nu il supert, dar el cred ca ma place) si ca m-am sarutat cu el
Seara trecuta am visat ca m-am lovit la cap si trebuia sa fac o operatie pe creier sau ceva de genul astaconfused
Ce poate sa insemne?
Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| d1onn5o a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti din nou daca nu il suporti sau nu, poate vei descoperi o surpriza, intreaba-te logic, ce imi place la el si ce nu.
Legat de operatia pe creier, unele vise au ca tematica ceea ce vezi, la televizor, sau chiar ce auzi, iar uneori au ca tematica anumite frici, dar nu e nimic de speriat.