| iubitoarea a întrebat:

.cu mult timp in urma am creat o pagina pentru cineva special...dar cu acea persoana speciala m-a dezamagit nu stiu ce sa fac sa sterg acea pagina sau nu?
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Pastrez-o. Cand vei fi mai mare te vei amuza pe seama ei, chiar daca acum suferi. E mai usor sa treci peste cu ea pagina acolo. E ceva ce iti reaminteste mereu ca nu te-a doborat o dezamagire.

| iubitoarea explică (pentru Mihaelablabla):

Multumesc frumos pentru sfat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi inainte si sa uiti de tot ce ai facut pentru persoana respectiva!
Nu meritat sa te comporti urat, daca el s-a comportat urat!

| iubitoarea explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos pentru sfat

| GreenVoid a răspuns:

Ai zis ca era pentru acea persoana.Nu mai e in viata ta deci nu si mai are rostul pagina.Sterge o.

| Kendy_Gabriela_1998 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai mai pastra-o, daca iti face rau, categoric ar trebui sa o stergi, asa nu vei mai suferi si nu te va mai durea. Daca te-a dezamagit nu isi mai are rostul, e mai bine sa treci peste.