| Queen123 a întrebat:

cu toate ca acum abia s-a inceput vara, dar as vrea sa ma ajutati cu niste cantece.....La anul voi termina clasa a 9 si as vrea ca sa compun un cantec dedicat profesorilor la toate disciplinele inclusiv si dirigintei....Si imi vin prea multe idei in cap si de aia vreau sa ma ajutati voi cu ceva. Va rog.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te ajut doar cu un sfat. Indicat e să-ți faci un carnețel și să notezi acolo fiecare idee.

| ash87 a răspuns:

Incearca sa notezi ideile si sa pornesti de acolo. Procesul creativ e minunat! happy

Mai bine decat sa iti dam noi indicatii precise, nu-i asa? Totusi e cantecul tau!winking

| Queen123 explică (pentru ash87):

Mda ai dreptate mersi