| Yosifica a întrebat:

cum as putea sa-i spun baiatului care il plac ca imi place d eel?

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai sti si tu stiu si eu, sti la ce ma refer. big grin

| RaresLiviu a răspuns:

Depinde ce fal de tip este. Cel mai usor este sa mergi si sa spui FARA SA TE PROSTESTI.Din punctul meu de vedere (am 17 nu 50 sa nu intelegi ca sunt mos ) este tare enervand cand vine o fata si vorbeste de abia se aude, isi pitigaiaza vocea si ma rog sunt sigura ca stii de la tine sau ai vazut macar ...Doar fa-ti curaj si spune-i :"Stii... mie imi place de tine. Vrei sa iesim canva?"

| Irn_Irina_1998 a răspuns:

Am eu o idee. Acum cateva luni mi-a spart..cineva nu stiu cine ID-ul si s-a cuplat cu unu si a doua zii eram derutata ca nu stiam cine naiba eralaughing)
Asa deci. Daca ai ID-ul lui intreaba-l si tu daca vrea sa iesiti la un suc ceva (pentru ca iti place de el ) si daca iti zice ca nu te place baga si tu strambe ca sa creada ca ti-a spart cineva parola si a doua zii (in cazul in care nu te place ) ii zici ca iti ceri scuze da ti-a spatrr cineva parola.Pam pam.
laughing