| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa incep o conversatie ( pe fb ) cu cineva cu care nu am mai vorbit niciodata? big grin In afara de " Buna. Ce faci?". vreau niste subiecte de discutie. Multumesc! FUNDA! ( P. S.: e baiat)

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Wow asta e cam aiurea, daca e un baiat dragut destul de,, popular,, o sa fie aiurea fiindca o sa te creada o fana nebuuna I don't want to see. Iar daca e mai mare ca tine hmm... vezi tu daca ai sub 14 ani o sa te considere un copil care de abia a descoperit facebooku I don't want to see. Asa ca ai grija ce poze ai si ce fel de comuri ai I don't want to see. Nu te baga cu el direct inseama, dai like la fotografii, bagate cu el in seama daca scrie ceva interesant pe wall. Pe urma tot bagandute mereu cu el in seama o sa poti vorbi si cu el pe chat in privat. Gen: Buna, Ce faci? Si daca ploua afara... sau e o zi nasoala zici ca speri ca nu il deranjezi dar e naspa vremea de afara si ai chef de o conversatie placuta si el ti-a parut simpatic. hmm ia incearcawinking
Peace si Bafta >big grin

1 răspuns:
| Crysis21 a răspuns:

Experimenteaza cu un alt baiat si cere-i parerea. Daca iese bine go for it. Iti spun asta deoarece cea mai buna prietena a mea este o fata si lucrul asta mi-a prins bine happy.