| BybyBlondina a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet? idei? Ms...

Răspuns Câştigător
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Buna! happy
Esti fata cred... Deci cred ca te poti imbraca elegant intr-o rochie nu prea lunga, simpla dar moderna si cu bun-gust.
Ar fi de preferat o rochita intr-o culoare/ in culori vesele, deschise.
Sper ca sfatul meu sa te ajute! happyhappy:*:*:*

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imbraca-te cu o rochie care sa ti se potriveasca.

| ♥ Bugs Bunny ♥ a răspuns:

Nu prea am multe idei acum daca este iti voi spune mai multe cand ajung acasa
-verisoara mea afost imbracata intr-o rochie roz cu cenisiu si jos gogosar sh incaltata intr-o pereche d sandale cu toc negre ii venea foarte frumos succes