| Larysa95 a întrebat:

Buna cum as putea sa ma ingras? o reteta cevalaughing?

10 răspunsuri:
| MakoMory a răspuns:

Ti-as da de la mine cu cea mai mare placere daca as putea laughing

| Larysa95 explică (pentru MakoMory):

Multi sp asalaughing)..ms oricumlaughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai timp sa pui pe tine

| Dudyy a răspuns:

Mananca seara inainte sa te pui la somn. Stai 6 ore la pc laughing sithinking nu fa mult sport si gata...

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Pai mananca shaorma, pizza si multe dulciuri.

| WildLatte a răspuns:

Pai mananca ce nu este recomandat intr-o dieta. Dulciuri ( dar nu exagera), paine, cartofi, paste fainoase si mai gaseste si tu ceva care sa te ajute sa te ingrasi, dar care daca mananci in cantitati mari sa nu-ti afecteze sanatatea.

| SaTaRRaL a răspuns:

Mananca mai rar dar mai consistent.

| Deduleț a răspuns:

Pizza,somn,shaorma,somn,friptura,dus la pisare, somn dupa o ciocolata sau mai multe prajituri.laughing

| Ada_MTF_1996 a răspuns:

Cartofi ptajiti happy

| yoannaaa a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia. Cunosc persoane care mananca destul de mult si totusi sunt slabe deoarece au arderile bune. Nu stiu, incearca sa mananci ma mult sa iei vitamine. Sau te poti duce la medicul de familie daca asa nu reusesti.