| bogdan72 a întrebat:

De ce nu pot sa imi indrept parul cum trebuie?
Am parul cret si cand mi-l indrept el se indreapta, dar nu sta in jos cum ar trebui, sta oblic si nu arata bine deloc... Folosesc o placa Remington de teflon (de obicei la 200 grade C), nu ma dau cu nicio solutie inainte.
Intrebarea, mai exact, e: Ce nu fac bine? Pentru ca vara'mea poate sa mi-l indrepte in jumatate de ora (mai putin decat imi ia mie), aceeasi placa, aceleasi setari, si imi sta perfect drept.
Btw, sunt baiat

Răspuns Câştigător
| immabe a răspuns:

Prima data ar trebui sa folosesti un spray protector pentru a nu`ti distruge pasul. Ca sa nu mai stea "oblic" incearca sa intorci placa putin spre interior. Sper ca ai inteles ceva din ce am zislaughing.

5 răspunsuri:
| msweety a răspuns:

Cum a zis si mariamara, poate nu tii bine placa sau poate nu mai merge cum trebuie...dar nu inteleg de ce s ar strica, cele de la Remington sunt bune. posibil sa ai si parul mai aspru.P.S.:Ar trebui totusi sa folosesti un spray protector

| andreeaanda a răspuns:

Da-ti ce ceara de par.asa iti sta

| mariamara a răspuns:

Pai...sa stii ca nu e vina placii, e vina ta pentru ca nu o tii dreapta, sau chiar spre tine mai mult...nu spre exterior laughing succes!

| bogdan72 explică (pentru mariamara):

Nu a zis nimeni ca e de vina placa. Asta era si intreabarea, ce nu fac bine laughing? Zici sa nu o tin inclinata spre exterior?

| mariamara a răspuns (pentru bogdan72):

Da...happy