| maximrobertalin a întrebat:

Buna cum as putea sami dezvolt muschii la piept cat timp dureaza?

Răspuns Câştigător
| JusstTymo a răspuns:

In primul rand nu cred ca ai tu 20-21 de ani da ma rog trebuie sa faci flotari sa mergi la sala sau sa-ti iei haltere si daca vrei un piept ca a lu alex velea intr-un an cu vitamine rezolvi tu da ideea e ca trebuie sa te tii si cel mai bine e sa mergi la sala
funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru JusstTymo):

De ce "funda"? esti un copil mic sau ce?

si Alex Velea are piept cu muschi? aia sunt muschi ma?

apuca-te de sah

| maximrobertalin explică (pentru JusstTymo):

Am 18

5 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Te duci la sala si nu faci doar piept faci toate grupele umeri,triceps,biceps, piept, spate, picioare, trapez.
Si sa ti-l faci cat de cat calumea corpul dureaza 1-2 ani.

Răspuns utilizator avertizat