| Iheartyou18 a întrebat:

Cum ati proceda daca ati avea 2 grupuri de prieteni si ati vrea sa iesiti cu ambele dar sa nu suparati pe nimeni. In plus nici nu se inteleg intre ele si sunt total diferite. Totusi nu vreau sa renunt la nimeni, pentru ca ma inteleg cu toti... Ce pot face pentru ca nu se vor intelege intre ele pentru ca sunt foarte diferite, chiar opuse?

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Nimic de facut.stai stabil(a) si
alege tabara.(nu "alerga" de colo-colo nu-i bine sad)

| AnYyCrZ a răspuns:

Tot ce poti face e sa iti organizezi timpul sau sa se intalneasca ambele grupuri si sa incerce sa se inteleaga, nimeni nu e la fel :*.