| AnnaNoMore a întrebat:

Buna
Cum bine stiti si voi, in septembrie incepe scoala. Eu voi intra in clasa a 9 a ( boboaca), si chiar am emotii.
As vrea niste sfaturi.
Cum e viata asta de liceu? Cum sa ma comport cu ceilalti? Cum sa ma imbrac?
Multumesc anticipat :**

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic special. Doar intri în alt colectiv.
Ai două opțiuni: te comporți după cum dictează colectivul clasei sau al grupului în care vrei să intri sau te comporți normal, în felul tău etc.
Dacă nu se cere uniformă, cămașă sau ceva specific, îmbracă-te decent și cum vezi că e toată lumea sau cum vrei tu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E fix cum a fost si pana acum... doar ca ai alti colegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îți faci prea multe griji.
nu e nimic deosebit.

| Thedarangelk a răspuns:

La ce liceu, draga?