| bebitz_8716 a întrebat:

Credeti ca femeia capricorn e potriveste cu barbatul gemeni?

Răspuns Câştigător
| Deea_9119 a răspuns:

Sincer! Parerea mea e sa nu asculti in horoscop. Fa ce. ti cere inima.Adica daca horoscvopul iti spune ca maine trebuie sa mori tu te omori? Urat asalaughing.

2 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Si daca iti spun ca nu, tu nu te vei mai intalni cu acel barbat?
Nu asculta horoscopulhappy Daca tu crezi ca va potriviti, asta este ceea ce conteaza.

| Hypathia a răspuns:

Nu stiu, dar femeia capricorn sigur nu se potriveste cu barbatul fecioara (cunosc un caz nefericit).