| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti in ziua de azi cine trebuie sa faca primul pas, baiatul sau fata? am in vedere cand doua persoane se plac.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cine se simtehee hee.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi baiatul asa ar fi logic, dar in ziua de azi au ajuns fetele sa-i ceara pe baieti in casatorie.

| Roessess a răspuns:

Baiatul...bine.depinde si de fata. Dar in general in ziua de azi baiatul este mai tupeist si cel mai in stare sa faca primul pas(asta doar daca el vrea)tongue

| razzy23 a răspuns:

Normal ca baiatul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca primul pas ar trebui sa-l faca baiatul deoarece el trebuie sa arate ca e un geltarmen