| xStres a întrebat:

Cum devin mai ambitioasa? Nu am deloc ambitie.Sunt foarte lenesa. Vreau sa scap de lene...

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Daca nu risti nu castigiwinking

cum vrei sa obti ceva daca ti-e lene sa depui efort...gandeste-te la astawinking

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Gandeste'te ca trec anii,o sa te uiti in inapoi si-ai sa vezi ca nu ai realizat nimic.Ia niste citate despre ambitie, incredere si putere de pe net si repetati'le, incearca sa traiesti dupa ele.Culca'te si trezeste'te cu ele in gand si cand simti ca nu vrei spuneti "Eu pot!" si vei reusi.Multa bafta iti doresc!
Bye!

| PookyIubesteNatura a răspuns:

Gandeste-te ca asta o faci pentru tine si nu pentru alti.gandeste-te ca totul e posibil.gandeste pozitiv.numai cu ajutorul tau scapi de lenewinking