| faaalyoana a întrebat:

Sunt o lenesa, ce pot face sa ma schimb? mi e lene si sa mananc.sad.

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hai,du-te și papa!
Poftă bună.

| Felys a răspuns:

Ia niste spirulina, iti da aia o energie de nu iti vine sa crezi, la mine a functionat

| Xtadelo a răspuns:

Semanam laughing

| OskarRM a răspuns:

Da` lene sa si traiesti nu-ti e?

| faaalyoana explică (pentru OskarRM):

Pai cam da..ai putea sa mi dai un sfat

| OskarRM a răspuns (pentru faaalyoana):

Fă ceea ce îţi place.(Şi eu sufăr uneori de boala asta)

| scrisoarededragoste a răspuns:

Lenea e o boală des întâlnită în ziua de astăzi, nici nu ma mai miră întrebarea ta! Oare ţi-a fost "lene" să scrii atât de mult?

Mă gândesc oare ce s-o întâmpla peste 10 ani!?

| faaalyoana explică (pentru scrisoarededragoste):

Dar tu macar cum te=ai descrie?

| scrisoarededragoste a răspuns (pentru faaalyoana):

Dacă lenea este punctul tău forte şi tu aşa alegi să te "descrii" eu nu am nimic împotrivă, dar priveşte puţin înainte, vei ajunge oare să te ridici şi să spui: "nu voi lăsa pe mâine ce pot face astăzi!"

Acesta este antidotul. Cât despre mine, sunt o fărâmă de pâine în faţa Tatălui Ceresc.

| faaalyoana explică (pentru scrisoarededragoste):

De curiozitate.pari o pers matura.
ce meserie ai?

| scrisoarededragoste a răspuns (pentru faaalyoana):

Mulţumesc mult, dar nu dau răspunsuri la întrebări personale.

Numai bine!

| IonelaDY a răspuns:

Ştiu cum e, aşa sunt şi eu, dar încearcă să faci ceva.