| anonim_4396 a întrebat:

Buna!batting eyelashes.
Cum fac pe FaceBook sa nu primesc cereri de prietenie, numai sa se aboneze la mine?
Am vazut la multi ca scrie numai "Aboneaza-te", dar nu apare si "Adauga ca prieten".. Funda >8-!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

N-ai cum sa nu mai primesti cereri de prietenie. Daca cineva doreste sa fie prieten cu tine da click la Adauga prieten, iar dac vrea sa se aboneze da click la Aboneaza-te. Sunt lucruri distincte. Daca cineva iti da o cerere pentru a deveni prieteni nu inseamna ca este si abonat.